۱۵ انیمیشن برتر سال ۲۰۲۳ – لیست بهترین انیمیشن های ۲۰۲۳

سال ۲۰۲۳ سالی پربار برای انیمیشن بود. انیمیشن‌های زیادی در این سال اکران شدند که از نظر کیفیت و محبوبیت بسیار موفق بودند. در این مقاله به معرفی ۱۵ انیمیشن برتر سال ۲۰۲۳ می‌پردازیم.

عنصری (Elemental)

انیمیشن «عنصری» (Elemental) محصول استودیوی پیکسار است. این انیمیشن داستان دو دوست دختر به نام‌های «واندا» (Wanda) و «فی» (Fay) را روایت می‌کند که در یک شهر پر از عناصر آتش، آب، زمین و هوا زندگی می‌کنند. این دو دوست باید با هم متحد شوند تا از شهر خود در برابر یک تهدید جدید محافظت کنند.

انیمیشن «عنصری» از نظر بصری بسیار زیبا و چشم‌نواز است. شخصیت‌های انیمیشن بسیار دوست‌داشتنی و بامزه هستند. داستان انیمیشن نیز جذاب و پرماجرا است.

نیمونا (Nimona)

انیمیشن «نیمونا» (Nimona) محصول استودیوی دریم‌ورکس است. این انیمیشن داستان یک نوجوان شیطان‌صفت به نام «نیمونا» را روایت می‌کند که با یک شوالیه قهرمان به نام «بلو» (Bloo) متحد می‌شود تا علیه یک امپراتوری ظالم مبارزه کند.

انیمیشن «نیمونا» از نظر بصری بسیار خیره‌کننده است. شخصیت‌های انیمیشن بسیار پیچیده و چندوجهی هستند. داستان انیمیشن نیز سرگرم‌کننده و پرماجرا است.

سوزومه (Suzume)

انیمیشن سوزومه (Suzume) محصول استودیوی گیبلی است. این انیمیشن داستان یک دختر نوجوان به نام «سوزومه» را روایت می‌کند که در ژاپن پس از جنگ جهانی دوم زندگی می‌کند. سوزومه در یک روز با یک مرد جوان مرموز آشنا می‌شود که به او در مورد هفت در باز در سراسر ژاپن می‌گوید. سوزومه باید این درها را پیدا کند و از آن‌ها در برابر یک نیروی شیطانی محافظت کند.

انیمیشن «سوزومه» از نظر بصری بسیار زیبا و چشم‌نواز است. داستان انیمیشن نیز جذاب و پرماجرا است. این انیمیشن پیام‌های مهمی در مورد جنگ، صلح و امید دارد.

لاک‌پشت‌های نینجای جهش‌یافته نوجوان: آشوب جهش‌یافته (Teenage Mutant Ninja Turtles: Mutant Mayhem)

انیمیشن «لاک‌پشت‌های نینجای جهش‌یافته نوجوان: آشوب جهش‌یافته» (Teenage Mutant Ninja Turtles: Mutant Mayhem) محصول استودیوی پارامونت پیکچرز است. این انیمیشن یک فیلم اکشن و ماجراجویی است که بر اساس شخصیت‌های محبوب «لاک‌پشت‌های نینجای جهش‌یافته» ساخته شده است.

انیمیشن «لاک‌پشت‌های نینجای جهش‌یافته نوجوان: آشوب جهش‌یافته» برای طرفداران این شخصیت‌ها بسیار جذاب است. این انیمیشن پر از اکشن، ماجراجویی و خنده است.

مرد عنکبوتی: در میان دنیای عنکبوتی (Spider-Man: Across the Spider-Verse)

انیمیشن «مرد عنکبوتی: در میان دنیای عنکبوتی» (Spider-Man: Across the Spider-Verse) محصول استودیوی سونی پیکچرز انیمیشن است. این انیمیشن دنباله‌ای بر انیمیشن موفق «مرد عنکبوتی: به درون دنیای عنکبوتی» (Spider-Man: Into the Spider-Verse) است.

انیمیشن «مرد عنکبوتی: در میان دنیای عنکبوتی» از نظر بصری بسیار خیره‌کننده است. داستان انیمیشن نیز جذاب و پرماجرا است. این انیمیشن همچنین پیام‌های مهمی در مورد اهمیت تنوع و پذیرش دارد.

برادران سوپر ماریو (Super Mario Bros. Movie)

انیمیشن «برادران سوپر ماریو» (Super Mario Bros. Movie) محصول استودیوی Illumination Entertainment است. این انیمیشن اقتباسی از مجموعه بازی‌های ویدیویی محبوب «سوپر ماریو» است.

انیمیشن «برادران سوپر ماریو» از نظر بصری بسیار جذاب و سرگرم‌کننده است. شخصیت‌های انیمیشن نیز به خوبی به تصویر کشیده شده‌اند. این انیمیشن برای طرفداران مجموعه بازی‌های «سوپر ماریو» و همچنین کودکان و نوجوانان بسیار جذاب است.

نیکلاس کوچولو (Little Nicholas – Happy as Can Be)

انیمیشن «نیکلاس کوچولو» (Little Nicholas – Happy as Can Be) محصول استودیوی StudioCanal است. این انیمیشن اقتباسی از رمان‌های محبوب «نیکلاس کوچولو» نوشته «رژیس دوبرا» است.

انیمیشن «نیکلاس کوچولو» یک انیمیشن کمدی و خانوادگی است که داستان یک پسربچه مدرسه‌ای به نام «نیکلاس» را روایت می‌کند. نیکلاس و دوستانش ماجراهای زیادی را در مدرسه و محله خود تجربه می‌کنند.

موریس شگفت‌انگیز (The Amazing Maurice and His Educated Rodents)

انیمیشن «موریس شگفت‌انگیز» (The Amazing Maurice and His Educated Rodents) محصول استودیوی Aardman Animations است. این انیمیشن اقتباسی از رمان «موریس شگفت‌انگیز و موش‌های تحصیل‌کرده‌اش» نوشته «تری پرچت» است.

انیمیشن «موریس شگفت‌انگیز» یک انیمیشن کمدی و ماجراجویی است که داستان یک گربه خیابانی به نام «موریس» را روایت می‌کند. موریس با گروهی از موش‌های تحصیل‌کرده متحد می‌شود تا از یک شهر کوچک در برابر یک جادوگر شیطانی محافظت کند.

فیل جادوگر (The Magician’s Elephant)

انیمیشن «فیل جادوگر» (The Magician’s Elephant) محصول استودیوی Cartoon Saloon است. این انیمیشن اقتباسی از رمان «فیل جادوگر» نوشته «کیلی بارکر» است.

انیمیشن «فیل جادوگر» یک انیمیشن فانتزی و خانوادگی است که داستان یک پسربچه به نام «ادی» را روایت می‌کند. ادی یک فیل جادویی را پیدا می‌کند و با او دوست می‌شود. این دو دوست ماجراهای زیادی را با هم تجربه می‌کنند.

لیدی باگ و گربه نوآر (Ladybug & Cat Noir)

انیمیشن «لیدی باگ و گربه نوآر» (Ladybug & Cat Noir) محصول استودیوی Zagtoon است. این انیمیشن یک انیمیشن ابرقهرمانی است که بر اساس مجموعه انیمیشن‌های تلویزیونی «لیدی باگ و گربه نوآر» ساخته شده است.

انیمیشن «لیدی باگ و گربه نوآر» برای طرفداران این مجموعه تلویزیونی بسیار جذاب است. این انیمیشن پر از اکشن، ماجراجویی و خنده است.

فرار مرغی: ظهور ناگت (Chicken Run: Dawn of the Nugget)

انیمیشن فرار مرغی ظهور ناگت» (Chicken Run: Dawn of the Nugget) محصول استودیوی Aardman Animations است. این انیمیشن دنباله‌ای بر انیمیشن موفق «فرار مرغی» (Chicken Run) است.

انیمیشن «فرار مرغی: ظهور ناگت» از نظر بصری بسیار زیبا و خیره‌کننده است. داستان انیمیشن نیز جذاب و پرماجرا است. این انیمیشن همچنین پیام‌های مهمی در مورد اهمیت امید و مبارزه برای آزادی دارد.

پسر و مرغ ماهی‌خوار (The Boy, the Mole, the Fox and the Horse)

انیمیشن «پسر و مرغ ماهی‌خوار» (The Boy, the Mole, the Fox and the Horse) محصول استودیوی Cartoon Saloon است. این انیمیشن اقتباسی از رمان «پسر، موش، روباه و اسب» نوشته «چارلز ماری ویدیور» است.

انیمیشن «پسر و مرغ ماهی‌خوار» یک انیمیشن فانتزی و خانوادگی است که داستان یک پسربچه به نام «جو» را روایت می‌کند. جو با سه حیوان دوست می‌شود و با آنها ماجراهای زیادی را تجربه می‌کند.

برادران ونچر: قلب درخشان بابون (The Ventures Bros.: Heart of the Phantom Planet)

انیمیشن «برادران ونچر: قلب درخشان بابون» (The Ventures Bros.: Heart of the Phantom Planet) محصول استودیوی Adult Swim است. این انیمیشن یک انیمیشن کمدی و علمی تخیلی است که داستان دو برادر به نام‌های «هانک» و «دان» را روایت می‌کند.

انیمیشن «برادران ونچر: قلب درخشان بابون» برای طرفداران این مجموعه انیمیشن تلویزیونی بسیار جذاب است. این انیمیشن پر از شوخی، اکشن و ماجراجویی است.

شاه میمون (Monkey King: The Hero Is Back)

انیمیشن «شاه میمون: قهرمان بازگشته» (Monkey King: The Hero Is Back) محصول استودیوی Tencent Pictures است. این انیمیشن اقتباسی از رمان «سفر به غرب» نوشته «وو چانگ» است.

انیمیشن «شاه میمون: قهرمان بازگشته» یک انیمیشن اکشن و ماجراجویی است که داستان یک میمون افسانه‌ای به نام «سون گونگ» را روایت می‌کند. سونگ گونگ برای نجات جهان از یک تهدید جدید باید سفری طولانی و پرخطر را آغاز کند.

گشت پنجه‌ای (پاو پاترول) (Paw Patrol: The Movie)

انیمیشن «گشت پنجه‌ای (پاو پاترول)» (Paw Patrol: The Movie) محصول استودیوی Paramount Pictures است. این انیمیشن یک فیلم اکشن و ماجراجویی است که بر اساس مجموعه انیمیشن‌های تلویزیونی «گشت پنجه‌ای» ساخته شده است.

انیمیشن «گشت پنجه‌ای (پاو پاترول)» برای طرفداران این مجموعه تلویزیونی بسیار جذاب است. این انیمیشن پر از اکشن، ماجراجویی و خنده است.

این‌ها ۱۵ انیمیشن دیگر برتر سال ۲۰۲۳ هستند. سال ۲۰۲۳ سالی پربار برای انیمیشن بود و انیمیشن‌های زیادی در این سال اکران شدند که از نظر کیفیت و محبوبیت بسیار موفق بودند.

دیدگاهتان را بنویسید