تور مشهد نوروز

انتخاب تور کم هزینه نوروزی ۱۴۰۲

یکی از بهترین فرصت‌های سفر برای مردم ایران، تعطیلات نوروز است. تعطیلات نوروز هم زمان زیادی را در اختیار ما می‌گذارد و هم به دلیل اینکه در فصل زیبای بهار واقع شده است، تور مشهد نوروز ۱۴۰۲ آب و هوای بسیاری دلپذیری برای سفر کردن دارد. همچنین اغلب افرادی که یمک سال کاری را طی کرده‌اند معمولاً در ماه فروردین مزایا و عیدی خود را دریافت کرده‌اند و استطاعت مالی بیشتری دارند. به همین دلیل است که همیشه تعطیلات نوروزی بیشترین متقاضی را برای سفرهای بین‌المللی دارد. بسیاری از کشورها در این فصل از سال زیبایی دوچندانی دارند و برنامه‌های تفریحی جالب و زیادی را برای گردشگران تدارک دیده‌اند.

مزایای انتخاب تور نوروزی ۱۴۰۲

زمان بیشتر

وجود آفرهای ویژه‌ی گردشگری در نوروز

تخفیفات عالی خرید و سیاحت

آب‌وهوای دلپذیر

داشتن استطاعت مالی در آخر سال

وجود امکانات بیشتر و برنامه‌های گردشگری

فراغت بال بیشتر

و…

اما با این حال، هوشمندانه است که برای تورهای نوروز ۱۴۰۲، هم اقتصادی فکر کنیم تا بتوانیم بیشترین لذت و تقریحات را در عین کمترین هزینه تجربه کنیم. به طور کلی می‌توان گفت هر تور نوروزی به بخش‌های زیر تقسیم می‌شود:

سیاحت و بازدید از بناهای سنتی و مکان‌های دیدنی آن کشور

طبیعت‌گردی

خرید شخصی و خرید سوغاتی

هزینه اقامت و خوراک

بلیت هواپیما و وسایل نقلیه

غذا خوردن در رستوران‌ها یا کافی شاپ‌ها

تفریحات هیجان‌انگیز مانند قایق سواری و کنسرت و…

به همین دلیل است که اگر بتوانیم در هر بخش هزینه‌های خود را کاهش دهیم و آن‌ها را کنترل کنیم، می‌توانیم با فراغت بال بیشتری به سایر بخش‌ها بپردازیم. به‌عنوان مثال اگر از هزینه‌ی اقامت کاسته شود می‌توانیم کشور بهتری را سیاحت کنیم و یا زمان بیشتری را برای خرید صرف کنیم. آژانس گردشگری سفیران توانسته است با سیاست‌های خاص خود، بسیاری از هزینه‌های تورهای خود را سرشکن کند و امکان سفر به به بهترین کشورهای دنیا مانند تور اسپانیا و تور برزیل را برای مشتریان خود، با کمترین هزینه فراهم آورد.

روش‌های انتخاب تور کم‌هزینه نوروزی ۱۴۰۲

یکی از مواردی که برای انتخاب تور کم‌هزیه نوروزی ۱۴۰۲ مهم است، انتخاب یک آژانس گردشگری است که علاوه بر ارائه کیفیت، بتواند هزینه‌های شما را کنترل کند. پیشنهاد می‌کنیم، با انتخاب آژانس مسافرتی سفیران گشت، از آفرهای نوروزی قیمت مناسب آن‌ها بهره‌مند شوید.

همچنین اگر می‌خواهید برای نوروز ۱۴۰۲ راهی یک تور خوب اما کم‌هزینه شوید باید حتماً خیلی سریع اقدام کنید. بهترین تایم برای ثبت‌نام تورهای نوروزی اواسط سال است تا هم بتوانید برای مدارک خود به موقع اقدام کنید هم ظرفیت تور مدنظرتان پر نشود و هم درگیر تورم آخر سال نشوید! که البته همه این موارد به کشور مقصدتا بستگی دارد برای مثال برای تورهای اروپایی مانند تور فرانسه یا تور اسپانیا مهم است که خیلی زود اقدام کنید.

البته این نکته هم مهم است که پس‌انداز کردن در طول سال به هدف داشتن یک سفر عالی، می‌تواند برای شما سفری عالی فراهم آورد. بهتر است اینگونه بگوییم که میزانی صرفه‌جویی در طول سال و حذف کردن خرده‌خرج‌های غیرضروری و پس‌انداز پول، به داشتن یک سفر نوروزی عالی می‌ارزد!

تور لحظه آخری نوروز ۱۴۰۲ هم انتخاب کسانی است که می‌خواهند تور را با قیمت پایینی بخرند. البته این مورد ریسک دارد؛ زیرا برای خرید تور لحظه آخری، لازم است تا روزهای آخر اسفندماه منتظر بمانید تا ببینید شرکت‌های مسافرتی تصمیم به ارائه تخفیف می‌گیرند یا خیر. که باز هم در این حالت ممکن است آن تور یا کشوری که مطابق دلخواهتان است پیدا نشود و یا ظرفیت آن پر شده باشد. بنابراین توصیه می‌کنیم اگر قصد سفر به مقصد خاصی را دارید، منتظر تورهای لحظه آخر نوروز ۱۴۰۲ نباشید.

منبع:خبر روز

دیدگاهتان را بنویسید