کشورهای اروپایی برای مسافرت در ۱۴۰۲

بهترین کشورهای اروپایی برای مسافرت در نوروز ۱۴۰۲ کجاست؟

فصل بهار و نوروز بهانه خوبی برای سفر و تجدید قوا است. به همین خاطر بسیاری از افراد از تعطیلات نوروز استفاده می کنندتور اروپا نوروز ۱۴۰۲ به کشورهای زیبای اروپایی سفر می کنند، اما آشنایی با مقاصد گردشگری اروپا که در فصل بهار آب و هوای خوبی داشته باشند قبل از سفر ضروری است. به همین خاطر ما در این نوشتار با بررسی موقعیت جغرافیایی و شرایط سفر به اروپا، بهترین کشور های اروپایی برای مسافرت را به شما معرفی می‌کنیم.
بهترین کشورهای اروپایی برای مسافرت در نوروز ۱۴۰۲ کجاست؟
خبرگزاری کتاب ایران (ایبنا)؛ فصل بهار و نوروز بهانه خوبی برای سفر و تجدید قوا است. به همین خاطر بسیاری از افراد از تعطیلات نوروز استفاده می کنند و به کشورهای زیبای اروپایی سفر می کنند، اما آشنایی با مقاصد گردشگری اروپا که در فصل بهار آب و هوای خوبی داشته باشند قبل از سفر ضروری است. به همین خاطر ما در این نوشتار با بررسی موقعیت جغرافیایی و شرایط سفر به اروپا، بهترین کشور های اروپایی برای مسافرت را به شما معرفی می‌کنیم.

معرفی بهترین کشورهای اروپایی برای سفر در بهار

نوروز ۱۴۰۲ فرصت مناسبی است تا با استفاده از تعطیلات طولانی به کشور های زیبا و خوش آب و هوای اروپایی سفر کنید. بسیاری از کشورهای اروپایی در فروردین و تعطیلات نوروز دارای آب و هوای سرد و زمستانی هستند. به همین خاطر اگر به این کشورها سفر کنید سرمای هوا لذت سفر را از شما خواهد گرفت.
بنابراین بهتر است کشورهایی را برای سفر در نوروز ۱۴۰۲ انتخاب کنید که دارای آب و هوای معتدل و بهاری هستند. از بین بهترین کشورهای اروپایی برای مسافرت که دارای آب و هوای مناسبی هستند، می توان به موارد زیر اشاره کرد.

کشور فرانسه

فرانسه دارای آب و هوای معتدل و مرطوبی است. به همین خاطر در فصل بهار آب و هوای بسیار مناسبی برای سفر دارد. با توجه به خنکی هوا در نیمه اول فصل بهار، مسافران نوروزی که قصد خرید تور ۲۹ روزه دور اروپا را دارند، می توانند در فصل بهار به این کشور زیبا و جذاب اروپایی سفر کنند.
علاوه بر شرایط جوی که در کشور فرانسه بسیار مناسب است، جاذبه های گردشگری بی نظیر این کشور نیز می تواند برای هر مسافری جذاب باشد. گذراندن تعطیلات در کشوری با هوای بهاری و بازدید از مناظر طبیعی و تاریخی مانند برج ایفل، کلیسای نوتردام و موزه لوور می تواند فرصت خوبی برای تجدید قوا و ادامه سال پیشرو باشد.

کشور سوئیس

بسیاری از مردم ایران تصور می‌کنند که کشورهایی نظیر سوئیس آب و هوای سردی دارند و نمی توان آن ها را در بین بهترین کشورهای اروپایی برای مسافرت در فصل بهار قرار داد، اما قضیه کاملاً برعکس است.
دمای هوا در فصل بهار در کشور سوئیس آرام آرام رو به گرمی می رود و توریست هایی که به این کشور سفر می کنند می توانند در حاشیه دریاچه ژنو آب و هوای بسیار عالی را تجربه کنند و از سفر نوروزی خود لذت ببرند. سوئیس با داشتن مناظر طبیعی بسیار زیبا و روستاهای رؤیایی همیشه جزو کشورهایی بوده که گردشگران آرزوی دیدن آن را در سر دارند.

کشور اسپانیا
کشور اسپانیا در صدر جدول برترین کشورهای اروپایی برای مسافرت در فصل بهار قرار می گیرد. آب و هوای این کشور در تمام فصل ها خوب است ولی در فصل بهار آب و هوا بسیار خنک و معتدل است. به همین خاطر بسیاری از مسافران نوروزی که قصد خرید تور اروپا را دارند کشور اسپانیا را به عنوان مقصد اصلی سفر خود در نظر می گیرند.
شهرهای مختلف اسپانیا مانند بارسلونا و مادرید جزو پر گردشگرترین شهرهای این کشور هستند که هم دارای جاذبه‌های تاریخی هستند و هم از نظر مناظر طبیعی دارای جاذبه های بینظیر و زیبایی هستند.

کشور ایتالیا

کشور تاریخی ایتالیا با داشتن شهرهای زیبایی مانند رم، فلورانس و ونیز در هر فصلی می تواند بهترین مکان برای سفر در دنیا باشد. چرا که جاذبه های گردشگری این شهر بی انتها هستند و گردشگران از دیدن معماری های تاریخی و خیره کننده ایتالیا هیچ وقت سیر نمی شوند.

گنجینه های متعدد موجود در شهرهای مختلف ایتالیا، مناظر طبیعی در دامنه رشته کوه های آلپ و دریاچه های زیبای ایتالیا هیچ وقت جذابیت خود را برای مسافران از دست نمی دهند؛ بنابراین می‌توان گفت که کشور ایتالیا نیز در بین بهترین کشورهای اروپایی برای مسافرت در نوروز ۱۴۰۲ قرار می گیرد.

منبع:ایبنا نیوز

دیدگاهتان را بنویسید