طراحی سایت آژانس هواپیمایی

طراحی سایت آژانس هواپیمایی

سفر با آژانس هواپیمایی

این روز ها بیشتر حجم خرید و فروش بلیط های هواپیما از طریق فروش آنلاین صورت می گیرد. از این رو طراحی سایت آژانس هواپیمایی، از مواردی است که اگر تا کنون برای داشتنش اقدام نکرده اید، وقت آن رسیده که دست بجنبانید. اما چه نکاتی باعث منحصر به فرد بودن طراحی سایت آژانس هواپیمایی شما می شود؟ با ما همراه باشید تا نکاتی را به شما بگوییم که هیچ جای دیگری پیدا نمی کنید.

در درجه اول، باید هر آنچه باعث دید بهتر مخاطب می شود را فراهم کنید. حالا چه چیز هایی این امر را میسر می کند؟ سرعت لود شدن سریع و امکان نمایش در همه نمایشگر های الکترونیک، در کسب رضایت مخاطب تاثیر به سزایی دارد. در قدم بعد، از اسکرول استفاده نکنید. وجود اسکرول های افقی و عمودی، امکان دسترسی در لحظه به همه قسمت های سایت را محدود می کند. این مورد اصلا  برای مخاطب خوش آیند نبوده و کاربر ترجیح می دهد که سایت را ببندد.

نکات کلیدی طراحی سایت های آژانس های هواپیمایی

 

نکات کلیدی طراحی سایت های آژانس های هواپیمایی

تا اینجا، بخشی از نکاتی که با درک بصری مخاطب در ارتباط است را مطرح کردیم. در ادامه لازم است به اولین چیزی که توجه کاربران را جلب می کند، اشاره کنیم. طراحی UI یا ظاهر سایت از اهمیت بالایی برخوردار است. برای این منظور در طراحی سایت خود، از عکس پیش زمینه و قالب های جذاب استفاده کنید.  تاثیر قرار گیری لینک شبکه های اجتماعی نیز در افزایش بازدید سایت شما قابل توجه است. هرچه در شبکه های اجتماعی بیشتری فعالیت داشته باشید، کاربران بیشتری شما را می بینند و وارد سایت تان می شوند.

در قدم بعدی، هرچه مخاطب نیاز دارد را در اختیارش بگذارید. از وب سرویس پرواز داخلی و خارجی  و همینطور چارتری و سیستمی گرفته تا آفر های ویژه و معرفی تور های محبوب و امکان اشتراک گذاری تور ها، همه در حفظ کاربر موثر است. طبق نظر کارشناسان این حوزه، اگر مخاطب در صفحه اصلی سایتی ۵۰ تا ۶۰ درصد نیازش رفع شود، به احتمال ۹۰ درصد به سایر صفحات سایت نیز نگاهی می اندازد.

طراحی سایت هتل

تاثیر طراحی سایت هتل بر روی مخاطبان، در روند رزرو آنها بسیار زیاد است. همواره رعایت نکات کلیدی دقیقا مثل یک کلید، در های موفقیت را برای شما باز می کنند. اگر در طراحی سایت هتل به این نکات توجه کنید، خیلی سریع جایگاه خود را پیدا خواهید کرد. در غیر این صورت، اگر طراحی سایت را حرفه ای انجام نداده و مثل یک آماتور عمل کنید، به طبع نتیجه مطلوبی نخواهید گرفت.

طراحی سایت هایی همچون سایت هتل، به تخصص نیاز دارد اما آماتور ها چه اشتباهاتی در طراحی این دسته از سایت ها دارند؟ این کارها اصلا عجیب و غریب نیست و ممکن است که خیلی ها چنین اشتباهاتی را مرتکب شوند. تازه کار ها از زمینه سفید محض استفاده می کنند. برای بسیاری از افراد نگاه کردن طولانی مدت به زمینه سفید، آزار دهنده است. بنابراین خیلی زود سایت را بسته و هتل شما را کنار می گذارند. مورد بعدی، انتخاب فونت کوچک در ارائه مطالب است. خواندن مطالب با فونت کوچک هم دقیقا مثل زمینه یکدست سفید، چشم را اذیت و مخاطب را دل زده می کند.

طراحی سایت هتل

 

نکته ای که نباید ساده گرفت

بسیاری از هتل های مجلل که چون قصر، جذاب هستند، به هیچ وجه سایت خیره کننده ای ندارند. آن ها از عکس های مناسب برای نشان دادن هتل خود استفاده نمی کنند. در انتخاب عکس ها دقت کنید. بعضی برای آنکه عکس های سایت، چشم گیر باشد، هنگام عکاسی از نور فلاش استفاده می کنند. این عکس ها علارقم جذابیت بصری، به راحتی در سایت لود نشده و زمان بر هستند. این حقیقت که زیبایی عکس در جذب مخاطب موثر است را انکار نمی کنیم اما به همان میزان، موتور های جستجوگر نیز تاثیر گذارند.

ماجرای انتخاب صحیح عکس به همینجا ختم نمی شود. اگر در انتخاب دقت کنید، کاربر بلافاصله بعد از دیدن عکس ها با خود فکر می کند که حتما باید به آنجا برود. نشان دادن جریان زندگی و شور و نشاط در میان عکس ها، این تاثیر را بر کاربران می گذارد. برای آنکه خیالتان از طراحی سایت و تهیه وب سرویس هتل داخلی راحت باشد، آن را به متخصصین طراح سایت هتل در سیتی نت بسپارید.

نرم افزار رزرواسیون

مدیریت هتل ها بدون استفاده از نرم افزار رزرواسیون کاری دشوار است و به علت ریزه کاری ها و دقتی که می طلبد، زمان زیادی را از مدیران و کارمندان هتل می گیرد. برای مثال، چک کردن تعداد اتاق های خالی، اتاق های پر و رزرو شده، تنها یکی از موارد کوچک و در عین حال مهم برای هتلداران است. در حالی که با به کار گیری نرم افزار رزرواسیون می توان بسیار راحت تر به امور مختلف جاری در هتل سامان داد. این نرم افزارها مناسب انواع اقامتگاه ها بوده و تفاوتی بین هتل، هتل آپارتمان، سوئیت، اقامتگاه بومگردی و غیره نیست.

با استفاده از نرم افزار رزرویشن می توان چند مرکز را به تفکیک نوع آن (هتل چند ستاره یا سوئیت و …) به طور همزمان مدیریت کرد. در این نرم افزار، تنها با یک کلیک تعداد اتاق های اشغال، رزرو و خالی، مشخص می شود. می توان به طور مجزا اتاق ها را گروه بندی کرده و بر اساس تک تخته، دو تخته و… و همچنین خدماتی که برای هر اتاق ارائه می شود، شرح داد. اما آیا کارایی این نرم افزارها در همین موارد است؟

قابلیت نرم افزار های رزرواسیون

 

قابلیت نرم افزار های رزرواسیون

با استفاده از نرم افزار های رزرویشن می توان ورود و خروج مهمان ها را مدیریت نمود. همچنین با توجه به سیستم دریافت و پرداختی که کد نویسی شده اند، محاسبه سود، زیان و احیانا استرداد ها کار سختی نیست.

در بخشی از نرم افزار های رزرویشن دفتر چک، دفتر یاد داشت و یادآوری وجود دارد که پل ارتباطی مناسبی بین کارمندان و مدیران، جهت مدیریت امور مختلف هتل است. همچنین به دلیل خدماتی که این نرم افزارها در خصوص انبار داری ارائه می دهند، مدیریت انبار، راحت تر از پیش انجام می شود. کارشناسان امتحان پس داده ی سیتی نت در طراحی نرم افزار رزرویشن شما را یاری می کنند. شما همچنین می توانید جهت دریافت وب سرویس سپهر با ما تماس بگیرید.

برگرفته از وب سایت گروه سیتی نت به آدرس اینترنتی https://citynet.ir/

 

دیدگاهتان را بنویسید