بهترین زمان برای سفر به تایلند چه زمانی است؟

در دهه‌های اخیر، کشور تایلند در بین ایرانیان بیشتر شناخته شده است و محبوبیت بیشتری جذب کرده است. بسیاری از افرادی که بیشتر از سایرین اهل سفرهای تفریحی و گردشگری خارج از کشور می‌باشند، برایشان بسیار نحوه گذراندن نوروز و فصل بهار مهم است. ما قصد داریم در این مقاله، پیشنهادی جدید و متفاوت را برای گذراندن عید نوروز و همچنین فصل بهار خود به شما دهیم. سفر در بهار به سمت کشوری به نام سرزمین زیبایی‌ها که جذاب‌ترین جاذبه‌های طبیعت را در خود جای داده است. شما به توریست پذیر ترین کشور دنیا سفر خواهید کرد و اگر اهل سفری پر از ماجراجویی هستید، این تور مناسب شماست. کشور تایلند نیز مانند کشور ما، در این فصل از آب و هوایی معتدل برخوردار است که باعث می‌شود قادر باشید به هر نقظه‌ای از این کشور که بخواهید بروید و به فکر شرایط آب و هوایی نباشید.

البته توجه داشته باشید که از لحاظ قیمت باید بسیار هوشمندانه عمل کرده و کنترل هزینه‌ای عالی داشته باشید؛ زیرا در فصل بهار تقاضاء برای سفر به تایلند بسیار بالاست و همین مورد باعث ایجاد نوسان در قیمت‌ها و افزایش قیمت‌ها می‌شود، اما با استفاده از خدمات خاص آژانس مسافرتی گلبرگ سیر، می‌توانید با عالی‌ترین روش ممکن کنترل هزینه کنید.

توجه داشته باشید که تور تایلند عید معمولا قیمت‌های بسیار متفاوت و متنوعی دارند و این تفاوت قیمت به دلیل تنوع هتل‌ها و نوع هواپیماها می‌باشد.

تعادل آب و هوایی در تایلند در فصل بهار به شما این فرصت را می‌دهد که بتوانید به آسانی از تمام جزایر محبوب تایلند بازدید کنید؛ فرصتی که در دیگر فصول مختلف سال امکان پذیر نمی‌باشد.

 چگونه با کمترین هزینه به تایلند سفر کنیم؟

با توجه به اطلاعاتی که تاکنون درباره تورهای نوروزی تایلند کسب نموده‌اید، شاید بسیاری از شما به دلیل هزینه‌های بالای این تور از تصمیم خود منصرف شوید؛ اما ما در آژانس مسافرتی گلبرگ سیر پیشنهادهایی عالی و هوشمندانه برایتان در نظر داریم.

بهترین کار برای کاهش هزینه‌های خود در سفر به تایلند در نوروز، خرید تور موردنظر قبل از شروع بازه‌های زمانی نزدیک به آخر سال و دارای نوسانات قیمتی می‌باشد. همانطور که پیش‌تر گفتیم، هرچقدر به آخر سال نزدیک‌تر می‌شویم، قیمت‌ها افزایش می‌یباند و نوسانات بیشتر می‌شوند. بهترین انتخاب، خرید تور مورد نظر قبل از رسیدن به آخرسال می‌باشد که می‌تواند صرفه‌جویی شایانی را در سفرتان به همراه داشته باشد.

البته این تنها معیار و ملاک برای پیش‌بینی هزینه‌ها نمی‌باشد، بلکه موارد مهمی مانند تور لیدر فارسی زبان، ترانسفر، نوع هواپیما، هتل‌ها و وعده‌های غذایی در افزایش قیمت شما دخیل هستند که شما باید با انتخاب‌های متناسب خود هزینه‌ها را کنترل کنید.

پیشنهادات ویژه ما براساس تجربه‌های ما در آژانس مسافرتی گلبرگ سیر، خرید تور تایلند نوروز گلبرگ سیر پاتایا، پوکت و… می‌باشد که هرکدام از آن‌ها شیرین‌ترین تجربه را می‌توانند برایتان رقم بزنند.

 تور لحظه آخری ارزان قیمت

مطمئنا بسیاری از افراد برای بیشترین صرفه جویی ممکن، به فکر خرید تورهای لحظه آخری می‌باشند. خبر خوش این است که این تورها در آژانس مسافرتی گلبرگ سیر با قیمتی پائین‌تر به فروش می‌رسد. البته با توجه به اینکه تعداد این بلیط‌ها به دلیل ازدحام سفارشات بسیار کم است، باید از همین الان به فکر اقدام باشید.

در نهایت به شما پیشنهاد می‌کنیم دو ماه قبل از پایان سال و شروع نوسانات قیمتی، اقدام به خرید تور مسافرتی تایلند کنید. توجه داشته باشید که شما رزرو هتل‌ها و خرید بلیط هواپیماها را قادر نیستید به صورت جداگانه خارج از تور تهیه کنید، بلکه این موارد توسط آژانس مسافرتی گلبرگ سیر انجام می‌شود؛ پس به همین دلیل هرچه سریع‌تر اقدام به خرید تور مسافرتی مورد نظر خود کنید.

آژانس مسافرتی گلبرگ سیر آرزوی سفری به یاد ماندنی را برایتان دارد.

دیدگاهتان را بنویسید