راهنمای رزرو تورهای چارتری داخلی

راهنمای رزرو تورهای چارتری داخلی با کمترین قیمت ممکن!

به نظر می­رسد در این عصر، سفر به بخش جدایی­ ناپذیریاز زندگی ما تبدیل شده است و در هر شرایط اقتصادی نیز مردم از تورهای مسافرتی استقبال می کنند که این امر در مورد ایرانیان نیز تا حدودی صدق می کند.

اگرچه با توجه به وضعیت نه چندان مناسب اقتصادی مردم، استقبال از تورهای چارتری کاهش یافته اما برخی از مسیرها و به خصوص رونق تورهای داخلی مانند تور کیش، مشهد و قشم کماکان به قوت خود باقیست. در این مقاله قصد داریم تا مسافران و هموطنان گرامی را راهنمایی کنیم تا در صورتی که قصد رزرو تور داخلی را دارند، بهترین انتخاب ممکن را داشته باشند.

راهنمای خرید تور کیش با قیمت مناسب

جزیره کیش با توجه با جاذبه های گردگشگری و  امکانات فراوان، عنوان توریستی ترین جزیره ایران را یدک می کشد که به حق هم لایق این عنوان است. بیشترین سفر در قالب تور مسافرتی در ایران به مقصد این جزیره برگزار میگردد. تورهای کیش در حال حاضر از مبدا تهران، مشهد، تبریز، اهواز، اصفهان، شیراز، کرمان، کرمانشاه، ساری، رشت، یزد و همدان برگزار میگردد که از برخی از شهرها مانند تهران و مشهد روزانه و از برخی از شهرها مانند تبریز، ساری و کرمانشاه هفته ایی ۱ الی ۲ روز  پرواز به مقصد جزیره انجام می گردد.

ماهای پرترافیک به مقصد جزیره کیش شامل: شهریور، آذر، دی، بهمن، اسفند و نیمه اول فروردین ماه می باشد. شایان ذکر است که در ماهای ذکر شده نیز میتوان بعضا با نرخ کم تور رزرو نمود. به عنوان مثال در دی ماه که فصل امتحانات می باشد، تورهای کیش تعدیل می باید خصوصا اگر تاریخ رفت تور، روزهای اول هفته باشد.

برای خریر تورهای ویژه نوروز توصیه می شود ۱ الی ۲ ماه قبل اقدام به خرید نمایید چراکه با نزدیک شدن به ایام نوروز معمولا نرخ تورها افزایش می یابد. توصیه اکید میشود در نوروزاز هر آژانسی تور نخرید زیرا کلاه برداری آژانس های متقلب در ایام نوروز امری شایع است!

تورهای کیش در ماه های کم ترافیک شامل: خرداد، تیر، نیمه اول مرداد، نیمه دوم اردیبهشت، مهر و ماهای حرام سال مانند محرم با افت قیمت خیلی محسوس مواجه می شود . البته هر ارزانی بی حکمت نیست و دلیل افت قیمت در این ایام، گرمای طاقت فرسای هوا، عدم برگزاری جشن ها، کنسرت ها، تئاتر ها و بسته بودن رستوران ها می باشد که کیفیت تورها را به شدت پایین می آورد و توصیه می شود کسانی که فرزند خردسال دارند در فصول گرم سال به جزیره کیش سفر نکنند.

راهنمای خرید تور قشم با قیمت مناسب

جزیره قشم بزرگترین جزیره واقع شده در خلیج فارس می باشد و شهرت آن نیز به خاطر سواحل و مرجان ها و جاذبه های طبیعی بکر است. قشم اگرچه به لحاظ ساختار شهری و کیفیت هتل ها و امکانات در سطح جزیره کیش نیست اما جاذبه های طبیعت گردی زیباتری دارد. همچنین جزیره قشم دارای مراکز خرید متنوع تر و البسه باکیفیت تری نیز می باشد (شایان ذکر است البسه و  پوشاک در جزیره کیش عموما از چین و تهران وارد می شود و به اسم برند خارجی به فروش می رسد!)

منبع:خبرآنلاین

دیدگاهتان را بنویسید