تنوع بالا در خرید انگشتر زنانه

انتخاب افراد خاص

با طراحی زیبا بسیاری از فلزات گرانبها وجود دارد که می توان از آنها برای ساخت انگشتر زنانه و حلقه نامزدی زنان استفاده کرد، اما هیچ کدام به اندازه پلاتین شاید محبوب نیستند.

پلاتین یک فلز طبیعی سفید با روکش براق است، بنابراین اغلب با طلای سفید اشتباه گرفته می شود. اما، انتخاب این فلز مجلل نسبت به سایر فلزات گرانبها موجود در بازار، مزایای زیادی دارد . پلاتین یکی از بادوام ترین فلزات گرانبها است – در واقع، حتی از طلا نیز قوی تر است.

به همین دلیل، بسیاری از خانم ها حلقه های نامزدی پلاتین را انتخاب می کنند تا نگران آسیب دیدن حلقه خود نباشند .

لوکس با پلاتین! چنین نادر پر زرق و برق! پلاتین همچنین ضد حساسیت است، بنابراین برای زنان با پوست حساس انتخابی ایده آل است .

خانم‌ها می‌توانند آسوده خاطر باشند و بدانند که انگشتر پلاتین هرگز جوش‌های ناخوشایند و ناراحت‌کننده‌ای روی انگشتشان باقی نمی‌گذارد.

برخی از زنان صرفاً به دلیل شهرت بالای پلاتین به سمت پلاتین گرایش پیدا می کنند . پلاتین به دلیل کمیاب بودنش شناخته شده است که این فلز گرانبها را منحصر به فردتر و مجلل تر می کند. زنانی که حلقه‌های نامزدی پلاتین می‌زنند، اغلب احساس می‌کنند که صاحب گنجی کمیاب و ارزشمند هستند. این احساس می تواند حلقه نامزدی شما را خاص تر کند. چنین نادر پر زرق و برق! سطح بالا و درخشان همه در یک طراحی!

اگر نظر شما روی پلاتین است، خوش شانس هستید . حلقه های نامزدی بی شماری از پلاتین وجود دارد که می توانید از بین آنها انتخاب کنید، که خرید برای طراحی عالی را بسیار سرگرم کننده تر می کند. به تعدادی از حلقه های نامزدی پلاتینی مورد علاقه ما نگاهی بیندازید :

بالاترین کیفیت برای حلقه نامزدی و انگشتر زنانه!

هنگام خرید انگشتر زنانه حلقه نامزدی، انتخاب پلاتین نسبت به سایر فلزات گرانبها مزایای زیادی دارد ، اما یک نقطه ضعف نیز دارد. پلاتین به دلیل چگالی و کمیاب بودن یکی از گران‌ترین فلزات گرانبها است. اگرچه این فلز گرانبها و گران قیمت است، مهم است که ارزشی را که پلاتین برای زنانی که آن را می پوشند به ارمغان می آورد در نظر بگیرید. پلاتین یک فلز گرانبهای کم تعمیر، بادوام و خیره کننده است که حتی پس از چندین دهه استفاده به درخشش خود ادامه خواهد داد . تنها چیزی که از درخشش برجسته حلقه نامزدی پلاتینیوم درخشان تر است، لبخند زنی است که آن را به دست دارد !

عشق را از طریق خرید انگشتر زنانه نشان دهید

در اساطیر یونان باستان، انشگترهای زنانه سنگ الهه عشق، ونوس بود. امروزه انگشتر های زنانه و حلقه های نامزدی توسط بسیاری از خانم ها به عنوان نمادی از عشق و تعهد آنها به دیگری مورد استفاده قرار می گیرد.

انگشترهای زنانه گاها بازمرد هم ترکیب و طراحی میشوند و سنگ های قیمتی رنگی پر جنب و جوش هستند که در طیف وسیعی از سایه های سبز مایل به آبی تا سبز خالص یافت می شوند. این سنگ های قیمتی عمیقاً اشباع شده به خوبی با بسیاری از فلزات گرانبها مختلف از جمله طلای سفید، پلاتین و طلای زرد ادغام می شوند.

انگشتر زمرد و طلای زرد به نظر می رسد قدیمی و عتیقه است، در حالی که حلقه زمرد و طلای سفید یا پلاتین مدرن تر و مد روز به نظر می رسد . از آنجایی که این سنگ قیمتی بسیار متنوع است، هر زنی می تواند انگشتر زنانه  زمردی رویاهای خود را پیدا کند. عشق را از طریق زمرد نشان دهید تقویت نگاه! رنگ سبز تیره زمرد نیز تضاد زیبایی با درخشش و درخشش یک الماس بی رنگ دارد.

زمرد اغلب به عنوان سنگ کناری در حلقه نامزدی الماس استفاده می شود تا سنگ مرکزی واقعاً برجسته شود . زمردهای کوچک را نیز می توان در حلقه حلقه نامزدی قرار داد تا رنگ غیرمنتظره ای به آن اضافه شود .

زمرد و الماس هر دو به خودی خود زیبا هستند، اما زمانی که با هم هستند بهتر به نظر می رسند. به تعدادی از حلقه های نامزدی زیبای زمردی مورد علاقه ما نگاهی بیندازید:

یک عشق ابدی با خرید انگشتر زنانه با طراحی زمرد!

در طول تاریخ، سنگ زمرد معانی مختلفی به خود گرفته است . رومیان باستان بر این باور بودند که زمرد باعث جذب خوبی به زندگی شما می شود . از سوی دیگر، مصریان باستان معتقد بودند که زمرد نماد باروری و وفاداری است.

سایر تمدن های باستانی فکر می کردند زمرد به شما این امکان را می دهد که عشق و تحسین خود را برای کسی در زندگی خود ابراز کنید. این معانی ممکن است با یکدیگر متفاوت باشند، اما همه آنها حاوی مضامین عشق، شادی و مشارکت پایدار هستند. از آنجایی که زمرد دارای معانی عمیقا عاشقانه است ، جای تعجب نیست که بسیاری از زنان این سنگ های قیمتی را در طرح حلقه نامزدی خود بگنجانند!

دیدگاهتان را بنویسید