مزایای KissAndFly.ir

پشتیبانی از مشتریان در کلیه مراحل خرید

۲۴ ساعت شبانه‌ روز، ۷ روز هفته ما آماده ارائه مشاوره به شما درباره خرید بلیت و سایر خدمات سایت Kissandfly.ir هستیم. اپراتور‌های ما به زبان ا‌نگلیسی پاسخگوی شما هستند. برای دریافت اطلاعات درباره رزرو، پرداخت، تغییرات بلیت و برنامه پروازها با Customer Care Service تماس بگیرید.

رزرو بلیط های ارزان در سایت ها

بلیت‌های با قیمت ارزان را در سایت ما رزرو کنید. ما با ۷۵۰ شرکت هواپیمایی‌ همکاری می‌کنیم و برای شما ارزانترین بلیت به هر مقصدی را پیدا می‌کنیم. سیستم جستجو به سرعت خواسته‌های شما را بررسی کرده و تمام پروازهای موجود را نشان میدهد. با Kissandfly.ir بدون پرداخت اضافه پرواز دلخواه خود را انتخاب کنید.

اولین نظر سنجی مستقل خطوط هوایی

قبل از خرید بلیت هواپیما درباره اولین امتیاز مستقل شرکت‌های هواپیمایی که از نظرات مسافران ما تشکیل شده است بخوانید. دریافت اطلاعات دست اول درباره شرکت حامل – با بهترین پرواز کنید. نظرات خود را بعد از پرواز بنویسید و سطح خدمات ما را ارزیابی کنید.

امنیت پرداخت آنلاین

شما میتوانید از امنیت اطلاعات شخصی‌ خود مطمئن باشید، تمام صفحات پرداخت در سایت Kissandfly.ir کاملا محافظت شده هستند. ارسال اطلاعات شخصی‌ و شماره کارت بانکی شما به صورت کدگذاری انجام میشود و در هیچ سروری ذخیره نمیگردد. با امنیت بلیت بخرید.