غذاهای افزایش‌دهنده میل جنسی زنان

لیست بهترین غذاهای تحریک کننده زنان

غذاهای افزایش‌دهنده میل جنسی زنان
لیست بهترین غذاهای تحریک کننده زنان را اجازه بدهید به ویتامین ها و ریز مغذی ها اختصاص دهیم. ۱- پروتئین ها: خوب است بدانید هورمونها از جنس پروتئین ها و استروئیدها هستند. زمانی شما خوب تحریک میشوید که هورمون ها ترشح شده و بر روی اندامها (و البته سلول ها که مراحل پیچیده ای دارد که در اینجا لزومی بر گفتن آنها نیست ) تاثیر بگذارند.

۲- کلسیم که در لبنیات، انواع کلم ها بخصوص بروکلی یافت میشود.

۳- زیره که محرک غددی است که هورمون ها از آن ترشح میشوند. کسانی که دوره بارداری را میگذرانند و یا قاعدگی سنگین دارند از زیره استفاده نکنند. همچنین دیابتی ها، کسانی که قند خون و یا آلرژی دارن زیره استفاده نکنند.

۴- امگا ۳ که در تخم مرغ ( که با امگا ۳ غنی شده اند ) ماهی و آجیلها، دانه گندم و روغن کتان و همینطور سویا وجود دارد این خوراکی ها سرشار از امگا۳ میباشند.

۵- ویتامین D که در روغن ماهی بخصوص ماهی ساردین وجود دارد. قارچ، ماهی های ساردین، تن، شیر کاکائو، پنیر، ژامبون، میگو و خاویار حاوی ویتامین دی هستند. حمام آفتاب نیز میتواند ویتامین C لازم را به بدن شما برساند.

۶- ویتامین C در آب پرتقال، سبزیجات بخصوص جعفری و پیاز وجود دارد.
انواع غذاهای تحریک کننده زنان

انواع غذاهای تحریک کننده زنان را با غذاها و خوراکی هایی آغاز میکنیم که به سلامت واژن کمک میکنند. واژنی که خشک باشد و مایع واژینال قرص بزرگ كننده الت در آن جریان نداشته باشد نیاز به زناشویی را کم میکند. واژن ممکن است دچار عفونت شده یا قارچ گرفته باشد. این بانو تمایلی به زناشویی نخواهد داشت چون واژن یا دچار خارش شده یا بو میدهد. انواع غذاهای تحریک کننده زنان را همراه با خوراکی هایی معرفی میکنیم که برای رفع خشکی، عفونت و یا قارچ میباشند. با مصرف این خوراکی ها تمایل به زناشویی را در خود افزایش دهید.

لیمو: لیمو حاوی آنتی اکسیدان بوده و علاوه بر مرطوب نگه داشتن واژن از عفونت نیز جلوگیری میکند. محیط واژن را اسیدی نگه میدارد.
سیر: سیر ترشحات را کم و از عفونت و قارچ زدن جلوگیری میکند. حتما بانوان گرامی دقت دارند که قبل از زناشویی سیر نخورند چرا که بوی بد دهان مشمئز کننده است. روزهایی که سیر مصرف میکنید با خوردن سیب از بوی بد دهان پیشگیری نمایید.
انواع سیب زمینی: سیب زمینی با آزاد کردن بتا کاروتن باعث تولید ویتامین آ شده و ویتامین آ نیز آنتی اکسیدانی قوی است.
تخمه کدو تنبل
انواع کلم ها
آووکادو: رنده شده آووکادو را میتوانید با لیمو ترکیب کرده و به عنوان سس روی مرغ و یا سالادها استفاده کنید.
آب: در طول روز آب زیاد بنوشید. نکته: سیب را هنگام پریود ماهانه یا قاعدگی نخورید. خوردن این میوه هنگام پریود باعث بد بو شدن خون قاعدگی میشود.

غذاهای افزایش‌دهنده میل جنسی زنان
لازم ترین غذاهای تحریک کننده زنان غذا هایی هستند که جریان خون را به ارگانیزم جنسی مانند واژن و کلیتوریس برسانند. کلیتوریس در صورتی که حساسیت خاص خود را نداشته باشد دیر تحریک میشود. نکاتی چند در ارتباط با خوب تحریک شدن میگوییم. موهای زائد بر تحریک اثر منفی میگذارند. پاک و تمیز بودن ارگانیزم جنسی باعث تحریک پذیری بیشتر میشود. محیط واژن باید اسیدی باشد نه قلیایی. مرطوب بودن واژن همبستر شدن را لذت بخش ترکرده و درد را کمتر میکند. و از همه مهمتر روحیه بانشاط است که میتواند در یک زناشویی تاثیر مثبت بگذارد.

ساده ترین غذاهای تحریک کننده زنان

ساده ترین غذاهای تحریک کننده زنان غذاهایی هستند که غدد ترشح هورمونهای جنسی را بیشتر میکنند. رازیانه داروی زیبایی نامیده میشود. زیرا این دانه حاوی مقدار زیادی استروژن است. خرما ، سیب و هویج نیز استروژن دارند. علاوه بر اینها گوجه فرنگی نیز مفید است.

پس میتوان گفت ساده ترین غذاهای تحریک کننده زنان شامل:  املت، پوره سیب زمینی، بورانی اسفناج و نرگسی میباشد. عدسی و شیربرنج همراه با دارچین آرامبخش و باعث افزایش خون میشود. نیمرو را از خاطر دور نکنید. نیمروی تخم مرغی که با امگا۳ غنی شده باشد.  لذت هایتان پایدار.

منبع: سایت خبری فرتاک ورزش

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کاری از : خرید بک لینک آی آر