تقویت میل زنان در رابطه زناشویی

تقویت میل زنان در رابطه زناشویی/چه مواردی باعث کاهش میل جنسی زنان می‌شود؟

تقویت میل جنسی زنان در صورتی می تواند عملی شود که ریشه‌ی مشکل به خوبی شناخته شود.

منهای ورزش؛ یکی از مسائلی که معمولا چندین سال بعد از ازدواج یا حتی زودتر مشکلاتی را ایجاد می کند،قرص وايمكس اصل کاهش میل جنسی زنان است. معمولا افراد از روش های متفاوتی استفاده می کنند تا این مشکل پیش نیاید. البته که استفاده از روش های متفاوت مانند مصرف داروهای گیاهی بعد از ایجاد مشکل کاهش میل جنسی شروع می شود. در هر حال این مسئله اهمیت زیادی در زندگی زناشویی دارد و نمی توان نسبت به آن بی تفاوت بود.

چطور می توان باعث تقویت میل زنان شد؟

بهترین پاسخی که به این سوال می توان داد این است که باید ریشه یابی کنید. کاهش میل جنسی زنان می تواند دلایل متفاوتی داشته باشد. قطعا حل هر یک از این دلایل نیز راه حل های متفاوتی هم دارد. به طور مثال برخی از افراد سردمزاج هستند و خواهان افزایش مدت زمان و دفعات رابطه نیستند. از این رو ممکن است همسر فرد، این مسئله را به نوعی کاهش میل جنسی برداشت کند. به همین دلیل تقویت میل جنسی زنان در صورتی می تواند عملی شود که ریشه ی مشکل به خوبی شناخته شود.

چه مواردی باعث کاهش میل جنسی زنان می شود؟

با توجه به روحیات هر زن، مسائل متفاوتی می تواند بر روابط زناشویی تاثیر گذار باشد و در نهایت منجر به کاهش میل جنسی شود. به طور مثال تکراری شدن پوزشین های سکسی، عدم برقراری رابطه عاطفی پیش از رابطه جنسی یا ایجاد مشکلات متفاوت و عدم رسیدگی به آن ها می تواند منجر به کاهش میل جنسی شود و درنهایت برداشت مرد از کاهش میل جنسی، این باشد که میل جنسی درون زن وجود ندارد! به همین دلیل پیش از اینکه به دنبال راه کار برای تقویت میل جنسی زنان باشید باید به دنبال دلیل آن باشید. مشاوره زناشویی در این مرحله می تواند بسیار موثر باشد

چندین راه کار کلی برای ایجاد میل جنسی در زنان وجود دارد که در این قسمت به آن ها می پردازیم. اما به صورت کلی دیدگاهی که یک مشاور زناشویی می تواند نسبت به این مشکل داشته باشد، مدت زمان حل این مسئله را کاهش می دهد. به همین دلیل توصیه می شود در صورتی که از این راه کار ها، نتیجه مطلوب را دریافت نکردید، به مشاور زناشویی مراجعه کنید.

 مصرف دارو برای افزایش میل جنسی در زنان

داروهایی که به عنوان افزایش دهنده میل جنسی زنان مورد استفاده قرار می گیرد به دو دسته گیاهی و شیمیایی تقسیم می شود. می توانید از داروهای گیاهی که عوارض کمتری دارند شروع کنید. هر چند که بهتر است این راه حل به عنوان آخرین راه حل استفاده شود. داروی فلیبانسرین (Addyi) توسط سازمان غذا و داروی امریکا با هدف تقویت میل جنسی زنان تایید شده است. برخی مواقع پزشکان این دارو را تجویز می کنند اما به هیچ عنوان نباید بدون تجویز پزشک این دارو را مصرف کنید.

عدم مصرف قرص ضد بارداری

بسیاری از زنان با هدف پیشگیری از حاملگی، از قرص های ضد بارداری استفاده می کنند. هر چند که روش های بهتر مانند استفاده از کاندوم زنانه وجود دارد اما مصرف قرص های ضدبارداری اکنون به یک روش محبوب برای پیشگیری تبدیل شده است. استفاده از قرص ضد بارداری می تواند در کاهش قوای جنسی زنان تاثیر گذار باشد. بعد از مصرف قرص های ضدبارداری، تستسترون کاهش  پیدا می کند و در نتیجه میل زن به سکس کم خواهد شد. در صورتی که بدون تجویز پزشک از این قرص ها استفاده می کنید، مصرف آن ها را کنار بگذارید و از روش های بهتری برای پیشگیری از رابطه جنسی استفاده کنید. به طور مثال استفاده از کاندوم، سلامت جنسی شما را حفظ می کند و روشی بدون عوارض محسوب می شود.

منبع:فرتاک ورزش

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کاری از : خرید بک لینک آی آر